اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی سازگاری با کم آبی در ندامتگاه مرکزی تهران

برگزاری کارگاه آموزشی سازگاری با کم آبی در ندامتگاه مرکزی تهران
کارگاه آموزشی سازگاری با کم آبی و ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در ندامتگاه مرکزی تهران بزرگ ( زندان حسن آباد) برگزار شد.
 
    مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه6- شهرری با اعلام این خبر گفت: این کارگاه آموزشی، ترویجی به مدت دو روز، با حضور رئیس و گروه مدیریتی و جمعی ازکارکنان، زندانیان و مددجویان این ندامتگاه برگزار شد.
   سید مرتضی میرآبادی افزود: زندان مرکزی تهران روزانه میزبان چندهزار زندانی و مددجو از نقاط مختلف کشور است و به علت موقعیت جغرافیایی و منطقه ای و کمبود منابع زیرزمینی شهر حسن آباد، همواره با مشکلات تامین آب روبه رو است؛ به همین جهت با برگزاری این دوره آموزشی  تلاش کردیم تا با جلب مشارکت کارکنان و  زندانیان، در جهت مدیریت تقاضا و کاهش مصرف ندامتگاه گام برداریم.
   وی ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و آگاهی بخشی در زمینه لزوم سازگاری با کم آبی را از اهداف مهم برگزاری این دوره اموزشی دانست و افزود: شرکت کنندگان در این کارگاه اموزشی ضمن آگاهی از شرایط منابع آبی استان تهران، به ویژه کمبود منابع درمناطق جنوبی تهران و شهر حسن آباد، با روش های صرفه جویی و راهکارهای مدیریت تقاضا و مصرف بهینه آب آشنا شدند.
ندامتگاه مرکزی تهران بزرگ در حومه شهر حسن آباد در جنوبی ترین نقطه استان تهران واقع است. این شهر با 80 هزار جمعیت، 10هزار و 700 مشترک آب دارد.
 
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۰۱


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 150
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.