اخبار

برگزاری جشنواره تابستانه آب و زندگی در جنوب تهران

برگزاری جشنواره تابستانه آب و زندگی در جنوب تهران
جشنواره تابستانه "آب و زندگی" به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در جنوب تهران برگزار می شود.
 
   مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای منطقه۶- شهر ری با اعلام این خبر گفت: این جشنواره از صبح امروز با برگزاری جشن آب با مشارکت خانه فرهنگ 13 آبان در بوستان اندیشه شهرستان ری آغاز به کار کرد و برگزاری آن تا روزهای پایانی فصل تابستان در مراکز فرهنگی و آموزشی جنوب تهران و شهرستان ری ادامه خواهد داشت.
   سید مرتضی میرآبادی آموزش همگانی و فرهنگ سازی عمومی به منظور حفظ منابع آبی و گذر بدون تنش و بحران از فصل گرم سال را از اهداف مهم برگزاری این جشنواره دانست و افزود: در نخستین روز برگزاری این جشنواره 150مادر و کودک محله 13 آبان شهرری در فضایی شاد و خاطره انگیزبا روش های صرفه جویی و راه کارهای مدیریت مصرف آب آشنا شدند.
  وی جلب مشارکت اقشار مختلف جامعه به ویژه جذب حامیان  فعال در جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه ی آب را از دیگراهدف برگزاری این جشنواره دانست و در زمینه برنامه‌های اجرا شده در نخستین روز برگزاری این جشنواره اظهار داشت: اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی شامل  نمایش شاد و آهنگین مصرف بهینه آب، برگزاری مسابقه و اهدای جایزه همراه با توزیع و اهدای هدایای تبلیغی و آموزشی از برنامه های اجرا شده در این جشنواره است.
  در حاشیه برگزاری این برنامه، ایستگاه فرهنگی و نقاشی کودکان برپا شد و تعدادی از کودکان و دانش آموزان در طرح حامیان فعال آب نام نویسی کردند.
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۳۶


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 150
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.