اخبار

مدیرعامل آبفای منطقه6- شهرری در آیین گرامی داشت روز خبرنگار

کمیت همراه با کیفیت را در امر آبرسانی به شدت دنبال می کنیم

کمیت همراه با کیفیت را در امر آبرسانی به شدت دنبال می کنیم
حسن حقیقی در آیین گرامی داشت روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای جنوب تهران گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران، کمیت همراه با کیفیت را در امر آبرسانی به شدت دنبال می کنیم.
 
     حسن حقیقی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه6- شهرری در این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار و قدردانی از همراهی خبرنگاران و اصحاب رسانه با روابط عمومی شرکت در انعکاس اخبار و رویدادها گفت: همکاران ما در بخش های مختلف شرکت شبانه روز در حال انجام وظیفه و خدمت رسانی به شهروندان هستند و حتی در تمامی روزهای تعطیل و اعیاد و مناسبت های مختلف، بدون وقفه در تلاش هستند تا آب سالم و بهداشتی با بهترین کیفیت ممکن در دسترس همه شهروندان قرار بگیرد. 
مدیرعامل آبفای منطقه6 تهران با اشاره و تاکید بر کیفیت خوب و در حد استاندارد آب منطقه افزود: کیفیت آب منطقه همچون سایر مناطق تهران توسط سامانه های کنترل کیفی و بهداشتی به صورت برخط و شبانه روزی مورد پایش و بررسی قرار می گیرد و پارامترها و شاخص های تعیین کننده کیفیت و بهداشت آن ارزیابی می شود؛ به طوریکه در چند سال گذشته هیچ مورد قابل توجه و نگران کننده ای در زمینه کیفیت و بهداشت آب در منطقه نداشته ایم. البته این امر بیانگر تلاش شبانه روزی و کار خوب و ارزنده همکاران ما در شرکت است که جا دارد از همه آنها سپاسگزاری کنم.
حقیقی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا در خصوص افت فشار آب در برخی نقاط شهرستان ری خاطرنشان کرد: به طور کلی در سطح منطقه ما افت فشار برنامه ریزی شده ای نداریم و اگر نقطه ای از شهر یا کوچه و خیابانی در هر جایی با این مشکل رو به رو است می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که این دلایل می تواند فنی – تاسیساتی و یا فرهنگی- مصرفی باشد. البته آنچه که از افت فشار در شهرستان ری گاهی شاهد آن هستیم مربوط به افزایش مصرف در زما ن هاو ساعت های خاص و اوج مصرف است. 
وی خاطرنشان کرد: در برخی خیابان ها و کوچه ها به دلیل انجام ساخت و سازهای جدید و افزایش شمار مشترکان تاسیسات سابق جوابگوی حجم زیاد مصرف نیست و در کنار این موارد عدم مدیریت منابع توسط مشترکان و رشد مصارف در زمان های اوج و پیک مصرف موجب افت فشار در شبکه می شود که البته مشترکان با نصب منبع ذخیره و پمپ مناسب می توانند بخش اعظم  این مشکل را برطرف کنند. 
آیین گرامی داشت روز خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه جنوب تهران و شهرستان ری امسال نیز همچون سال های گذشته با هدف جلب مشارکت خبرنگاران در جهت آموزش همگانی و ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب، با حضور فعالان حوزه رسانه و خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)، خبرگزاری برنا، خبرگزاری فارس، خبرگزاری ایلنا و روزنامه سراسری کار و کارگر، روزنامه جام جم ری، روزنامه سراسری شاخه سبز ، روزنامه سراسری سایه، روزنامه دنیای مردم، همشهری محله پهنه جنوب و سایت خبری تهران نیوز، به میزبانی شرکت آب و فاضلاب منطقه6- شهرری برگزار شد       
 
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۱۸
نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 150
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.