اخبار

با نصب شیرخط 300 میلی متری در خیابان شکوفه عبدل آباد حاصل شد

اصلاح زون بندی و ارتقای امکان مدیریت شبکه توزیع آب در شرایط اضطراری

اصلاح زون بندی و ارتقای امکان مدیریت شبکه توزیع آب در شرایط اضطراری
به منظور اصلاح زون بندی و ایزوله نمودن شبکه توزیع آب، پایداری شبکه و ارتقای امکان مدیریت در شرایط اضطراری، یک شیرخط 300 میلی متری درخیابان شکوفه عبدل آباد نصب شد.
 
    مدیر ناحیه3 (خانی اباد)  آبفای منطقه۶- شهرری با اعلام این خبر گفت: در روزهای اخیر به دلیل افزایش دمای هوا شاهد افزایش مصرف آب از سوی مشترکین بودیم که این امر، نیازمند اقدامات کنترل شیر های فشار شکن و اصلاح و ایزوله بودن  زونهای فشاری شبکه آب بود؛ از همین رو با انجام  مقدمات لازم، نصب یک شیرخط جدید در زون فشاری ماهان در دستور کار قرار گرفت و عملیات اجرایی آن انجام شد.
 افشین خانی با اشاره به لزوم اصلاح زون بندی و ایزوله نمودن زون فشاری خیابان ماهان اظهار داشت: با نصب این شیرخط 300 میلی متری که در کمترین زمان ممکن و بدون قطعی کامل آب انجام شد؛ افزون بر اصلاح زون بندی و  ایزوله نمودن زون فشاری خیابان ماهان،  بهبود  فشار آب، پایداری شبکه و ارتقای امکان مدیریت شبکه توزیع در زمان های اضطراری،  حاصل شد.
وی در پایان با سپاس از حضور و بازدید معاون بهره برداری شرکت در زمان انجام این عملیات عمرانی و همکاری و مشارکت گروه فشارشکن آبفای منطقه، از تلاش کلیه عوامل اجرایی امداد  بهره برداری خانی آباد با مدیریت مهندس صدیقی قدردانی کرد.
 
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۵۲
نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 150
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.