اخبار

محمدرضا بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران

باید شرکت را کم هزینه و کارآمد اداره کنیم

باید شرکت را کم هزینه و کارآمد اداره کنیم
محمدرضا بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران در جمع معاونان و مدیران آبفای منطقه6- شهرری گفت: باید در مسایل اقتصادی با فکر و تدبیر عمل کنیم و شرکت را کم هزینه و کارآمد اداره کنیم.
 
    به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی، محمدرضا بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران صبح امروز درجلسه شورای معاونان و مدیران شرکت آب و فاضلاب منطقه6- شهرری که با هدف بررسی عملکرد شرکت و ارزیابی مشکلات و دغدغه های مالی،اداری و سازمانی این مجموعه برگزار شد؛ طی سخنانی ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاش های مدیران و کارکنان آبفای منطقه شش در جهت توسعه و ارتقای شرکت گفت: امروز همگی شاهد حملات و هجمه های مختلف نظامی، فرهنگی و اقتصادی از سوی دشمنان هستیم که سعی می کنند، دستگاه ها و ارگانهای مختلف نظام اسلامی را در نزد مردم تخریب نموده و ناکارآمد نشان دهند و ما مسئولیم که با کار موثر و عملکرد درست، وجهه شرکت را در نزد عموم مردم و مشترکان ارتقاء دهیم و با خدمت رسانی شایسته، مردم را به اصل نظام امیدوارتر کنیم.
  محمدرضا بختیاری با بیان اینکه امروز تقابل با دشمن در عرصه فرهنگی و اقتصادی است افزود: دشمنان امروز برای ضربه زدن به کشور راه های دیگری برگزیده اند و می دانند که از نظر نظامی نمی توانند کاری از پیش ببرند؛  لذا ما باید در حوزه های مختلف به ویژه اقتصادی بسیار مراقب باشیم و در این زمینه با فکر و تدبیرعمل کنیم.
  وی عمل به قانون و مقررات و خودداری از نقض قوانین را از جمله راهکارهای پیشبرد اهداف شرکت در این میدان سخت برشمرد و با تاکید بر لزوم برخورد با ناقضان قانون اظهار داشت: در مقابل همه ی این تهدیدات باید عمل به قانون را سرلوحه ی کارها قرار دهیم و در تمام لایه های شرکت تخصص و تعهد را حکفرما کنیم و افراد صاحب تخصص و متعهد را در مسئولیت ها قرار دهیم.
   بختیاری با اشاره به لزوم مراقبت و حراست از بیت المال و توجه به وضع معیشتی لایه های پایین شرکت  افزود: ما باید در مسایل اقتصادی با فکر و تدبیرعمل کنیم و شرکت را ارزان و کارآمد اداره کنیم؛ که این امر نیازمند به این است که کم هزینه و پرکار باشیم. البته این موضوع  توجیه گر این نیست که در این راه به کارکنان رده های پایین شرکت فشار بیاوریم؛ بلکه باید مراقب این گروه از کارکنان باشیم تا خدای ناکرده به اسم کاستن از هزینه ها به آنها فشار اقتصادی وارد نشود.
  مدیرعامل آبفای استان تهران همچنین با تاکید بر نقش آموزش در توسعه و پیشبرد اهداف شرکت خاطرنشان کرد: همه شرکت ها باید آموزش را مدنظر قرار دهند و اگر به دنبال توسعه و پیشرفت شرکت هستند به طور مستمر سطح آموزش و دانش کارکنان را ارتقاء دهند.
  حسن حقیقی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آبفای منطقه6- شهرری نیز طی سخنانی با سپاس از حضور مدیرعامل آبفای استان تهران و هیئت همراه در شرکت آب و فاضلاب منطقه۶- شهر ری ، ابراز امیدواری کرد که این جلسه و حضور مسئولان آبفای استان تهران، دستاوردهای خوبی برای شرکت در پی داشته باشد.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۶
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 150
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.