اخبار

نخستین مخزن اضطراری آب‌رسانی محدوده جنوب تهران در شهرستان ری نصب و آماده بهره برداری شد

نخستین مخزن اضطراری آب‌رسانی محدوده جنوب تهران در شهرستان ری نصب و آماده بهره برداری شد
معاون مهندسی و توسعه آبفای منطقه6 تهران از نصب و راه اندازی نخستین مخزن اضطراری آب رسانی محدوده جنوب تهران در شهرستان ری خبر داد.
 
 فرشاد صبحی نوری با اعلام این خبر گفت: طرح آب‌رسانی اضطراری، اولین طرح محله محور و مردم‌پایه شرکت آب و فاضلاب استان تهران و وزارت نیرو است که بهره‌بردار آن شهروندان کلان‌شهر تهران هستند و بر اساس این طرح تا افق سال1403 در 374 نقطه از شهر تهران این مخازن نصب می شود.
وی افزود: در چارچوب همین طرح صبح امروز نخستین مخزن اضطراری آب جنوب تهران با حجم ذخیره آب به میزان 100 متر مکعب در بوستان جانبازان محله 13 آبان شهرستان ری نصب و آماده بهره برداری شد.
صبحی با بیان اینکه مخازن اضطراری به منظور رفع نیاز ضروری آب آشامیدنی در زمان های بحرانی و حوادث غیر مترقبه همچون زلزله و ... نصب و راه اندازی می شوند ادامه داد: این مخزن اضطراری که با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات تبصره سه شرکت آب و فاضلاب منطقه6 تهران مورد بهره برداری قرار گرفته است؛ نیاز ضروری آب یک شبانه روز بیش از 80 هزار نفر از شهروندان شهرستان ری را در زمان های اضطراری و بحرانی برطرف می کند.
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب منطقه6 تهران- شهرری در پایان خاطرنشان کرد:  جنس این مخزن فولادی با پوشش اپوکسی چندلایه است که با توجه به داشتن پوشش و محافظ داخلی و بیرونی علاوه بر مقاومت در برابر خوردگی و آسیب دیدگی، از عمر مفید و طولانی مدت برخوردار است.
۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 150
نظر خود را وارد کنید