اخبار

ه منظور ارتقای کمی و کیفی آب و خدمت رسانی شایسته به مشترکان انجام شد

تعویض یک دستگاه شیر خط و نصب صافی فشارشکن 400 میلی متری خط انتقال دولت آباد

تعویض یک دستگاه شیر خط و نصب صافی فشارشکن 400 میلی متری خط انتقال دولت آباد
به منظور ارتقای کمی و کیفی آب و خدمت رسانی شایسته به مشترکان ، شیرخط ۴۰۰ میلی متری خط انتقال گلخانه دولت آباد شهرستان ری تعویض و یک دستگاه صافی بر روی شیر فشارشکن 400 میلی متری نصب شد.
 
مدیر ناحیه4(شهرری) آبفای منطقه6تهران با اعلام این خبر گفت: این عملیات اصلاح و بازسازی شبکه به منظور ارتقای توان اعمال مدیریت شبکه به ویژه در زمان های اضطراری، تنظیم فشار شبکه و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی، بر روی خط انتقال 400 میلی متری گلخانه دولت آباد شهرستان ری اجرا شد.
عبدالله مجاهد ارتقای کمی و کیفی آب به ویژه در روزهای گرم سال و خدمات رسانی شایسته تر به مشترکان را از مهم ترین اهداف اجرای این عملیات برشمرد و افزود: در این عملیات همزمان با تعویض یک دستگاه شیر خط 400 میلی متری، صافی یک دستگاه شیر فشارشکن 400 میلی متری نصب شد و یک  اتاقچه بتنی پیش ساخته به ابعاد 2*3 متر مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی با سپاس از همکاری و تلاش موفقیت آمیز گروه امداد ناحیه 4(شهرری) و گروه فشارشکن آبفای منطقه خاطرنشان کرد: این عملیات بازسازی شبکه با برنامه ریزی و اجرای دقیق و همچنین زون بندی مناسب در زمان اجرا،، بدون قطعی و یا افت فشار آب در کمتر ین زمان ممکن به پایان رسید.
۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 150
نظر خود را وارد کنید