اخبار

همکاری آبفا و بخشداری بخش آفتاب برای رفع مشکلات آب روستای مرتضی گرد

همکاری آبفا و بخشداری بخش آفتاب برای رفع مشکلات آب روستای مرتضی گرد
با همکاری و تعامل آبفای منطقه۶ تهران و بخشداری بخش آفتاب مشکلا آب روستای بزرگ مرتضی گرد به زودی پایان می یابد.
سرپرست دفتر روابط عمومی آبفای منطقه۶تهران_شهرری با اعلام این خبر گفت؛جلسه بررسی مشکلات آب روستای مرتضی گرد با حضور  حسن حقیقی، مدیر عامل آبفای منطقه، حسین مطلبی نژاد بخشدار بخش آفتاب، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای مرتضی گرد و  جمعی از معاونان و مدیران شرکت در محل بخشداری بخش آفتاب برگزار شد. 
این نشست به منظوربرنامه ریزی و سرعت بخشی زمینه های همکاری دوجانبه در جهت رفع مسائل و مشکلات حوزه آب و فاضلاب روستای بزرگ‌ مرتضی گرد برگزار شد  و طرفین متعهد به اجرای  تعهدات ذکر شده در این نشست  شدند. 
مرتضی فخاری افزود: بر این اساس و با برنامه ریزی صورت گرفته ظرف حداکثر یک ماه آینده مشکلات کمی و کیفی اب آشامیدنی این روستای بزرگ بهبود خواهد یافت.
وی  به تعهدات  و قول های داده شده از سوی دو طرف در این جلسه اشاره کرد و خاطرنشان کرد:  در همین راستا مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ تهران  نوید احداث یک مخزن ذخیره آب در این روستا در صورت اجرای توافقات صورت گرفته در خصوص تامین زمین مورد نیاز از طرف بخشداری بخش آفتاب و دهیاری روستای مرتضی گرد را دادند تا مشکل تامین و توزیع آب این روستا به طور کامل برطرف شود.
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۴۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 150
نظر خود را وارد کنید